Home Categories PAD KNEELING GARDEN 20WX10HX1D
PAD KNEELING GARDEN 20WX10HX1D
Add to Favorite
UPC:  045734979499
Share:
  • Description
Description
PRODUCT OVERVIEW
Foam cushion provides comfort and support to knees. Ideal for all of your garden tasks. Light green color. Dimension of 20 in W x 1 in D x 10 in H.
Description du français:
PROT-GEN JARDIN 20 PO LARGE X 10 PO HAUT X 1 PO PROF
Descripción español:
ALMOHADILLA P/ARROD EN JARDIN 50,80 AN X 25,40 ALT X 2,54 P
Product Details
Color:
Light Green
Depth:
1 in
Mat Depth:
9.5 in
Mat Material:
Foam
Mat Width:
20 in