Home Categories SHELF WD ESPRESSO 5/8X10X24IN
SHELF WD ESPRESSO 5/8X10X24IN
Add to Favorite
UPC: 29274351359
Share:
  • Description
Description
PRODUCT OVERVIEW
Product Details
Color:
Espresso
Height:
3.5 in
Length:
24 in
Material:
Particleboard
Number of Shelves:
5
Suitable for:
KV Standard/Bracket Shelving Systems
Thickness:
5/8 in
Weight Capacity:
200 lb
Width:
10 in